GUNDEM 1990'dan beri Sterilizasyon, Temizlik ve Dezenfeksiyon, CSSD ve Dekontaminasyon alanlarında hizmet vermektedir.

GUNDEM, sterilizasyon rulo / poşet  kesme ve kapatma cihazları (yapıştırma) ve aksesuarlar için uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.

GUNDEM ayrıca “ambalajlama için sterilizasyon ruloları, poşetleri” ve “sterilizatörler için sterilizasyon kontrol indikatörleri” üretmektedir. Ürettiğimiz kapatma cihazları ISO 11607-2 ve CE Uygunluk Sertifikalarına sahiptir. Ayrıca 12 farklı benzersiz özelliklere sahip cihazlarımız ve 35'ten fazla aksesuarlarımız için “Hizmet Yeterlilik Belgesi” bulunmaktadır. Bayilerimize ve aynı zamanda dünya çapındaki sterilizasyon pazarındaki müşterilerine , ürünlerin benzersiz özellikleri sayesinde avantaj sağlar.

Tüm ürünlerimiz Dünya (ISO) ve Avrupa Standartlarına (EN) uygundur.

GUNDEM, sterilizasyon kavramını bir standart ürün olarak algılayan, her sterilizasyon ile ilgili kuruluş veya bireyin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre algılayan ve ihtiyaçlara göre çözümler üreten ve çeşitlilik getiren bir felsefenin temsilcisidir. Bu amaçla, dünyanın lider firmalarının Türkiye distribütörü olarak ithalatçı, aynı zamanda dünya pazarına bu bakış açısını sunan ve mevcut teknoloji standartlarına uygun ürünler üreten bir üreticidir.

GUNDEM ’in en önemli özelliği, tüm organizasyonu kendi  tarafından, “Sağlık kurumlarında EN ISO standartlarına uygun tıbbi ambalajlama teknikleri, çeşitli Sterilizasyon Kontrol Süreci, Sertifika Uygulamaları, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Kontrolü , Mikrobiyolojik, Teknik ve Hukuki Yönler ile  Temizleme Etkinliği kontrolü ” konulu seminer / konferanslar düzenlemesidir.

MİSYON

Sağlık sektöründe gerekli olan her etkinlikte farklılıkları gözeterek sürekli iyileştirme ve geliştirme anlayışı içinde GUNDEM  yaratmak.

VİZYON

Sağlık sektörü içinde yer alan özelleşmiş konularla tanınmak; tanındığımız konular içinde sektörümüzde bilimsel ve teknolojik gelişmelerde önderlik yapabilecek birikimi sağlamak; edindiğimiz birikimle sağlık sektörünün GUNDEM ‘inde paylaşımcı bir kuruluş olmak.

POLİTİKA

  • Zamanında, eksiksiz ve belirlediğimiz kalitenin altında olmayan ancak olabildiğince benzersiz ürünleri müşterilerimize sunarak memnuniyetinin sürdürülebilirliğini sağlamak,
  • Bütün çalışanlarımıza ve ailelerine huzurlu bir ortam içinde insanca yaşamalarını sağlayabilmek amacıyla maddî ve manevî her türlü tatmini gerçekleştirmek ve bireysel gelişimlerine katkı sağlamak.
  • Tedarikçilerimizle karşılıklı sözleşme hükümlerine bağlı kalarak sürekli bir ilişki ile var olmalarına ve güçlenerek marka olmalarına katkı sağlamak,
  • Toplumun yazılı olan ya da olmayan kurallarına uyarak kamuoyunda genel dünya halkları sağlığına hizmeti bir ibadet kabul etmek,
  • GUNDEM Sağlık A.Ş.’nin bir sonraki gününün bir önceki gününden daha ileride olmasını sağlayarak kuruluşun sektöründe önemli bir marka olmasını “Yönetim Kurulu” adına güvence altına almak.